Иконка

Гарантія якості

Ми відбираємо найкращих авторів для виконання ваших замовлень. Це викладачі та випускники кращих університетів з багаторічним досвідом.

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Всі доробки згідно початкового завдання безкоштовні.

Иконка

Виконаємо точно в строк

Робота буде готова точно до вказаної вами дати.

Иконка

Якісний сервіс

Наші менеджери зроблять процес замовлення і написання роботи простим і зручним.

Иконка

Зручна оплата і система знижок

Всі замовлення можна оплатити онлайн. У нас діє накопичувальна система знижок.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Icon

Ваші гроші в безпеці!

Гарантія повернення грошей у разі неякісної роботи.

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

  5,0 rating based on 521 ratings
 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!

  5,0 rating based on 521 ratings

5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Замовити курсову роботу в Харкові за п'ять хвилин

Замовити курсову роботу дуже легко. Для цього необхідно дізнатися тему проекту, дату його здачі та вимоги до оформлення. Курсова на замовлення може бути виконана і самостійно працюють авторами, і компаніями, що надають консалтингові послуги студентам. У першому випадку клієнт в Харкові, вирішивши замовити курсову роботу, самостійно підбирає автора методом пошуку на спеціалізованих сайтах. Щоб краще зрозуміти з ким планується мати справу, можете ознайомитися з прикладами виконаних проектів, прочитати відгуки, обговорити нюанси співпраці з авторами. Корисним буде вивчення рейтингів авторів на сайті. Виконання курсових на замовлення – це сфера діяльності безлічі фірм на консалтинговому ринку України, в тому числі компанії Vsesdal. Ми готові написати курсову роботу з англійської мови, аудиту, бухгалтерського обліку, логістики, макроекономіці, маркетингу, математики, менеджменту, макроекономіки, праву, програмування, психології та багатьох інших. Вас приємно здивують наші ціни і якість.

Замовити курсову роботу в Харкові – кілька простих кроків

Якщо ви хочете купити курсову роботу в Харкові недорого, то оформите замовлення заздалегідь, так як термінові проекти завжди коштують дорожче. Але навіть в тих випадках, коли часу залишилося зовсім небагато, а курсова потрібна терміново, наші фахівці виконають проект без втрати якості. Щоб замовити курсову онлайн, відвідайте наш сайт Vsesdal.com.ua. Там заповніть форму, де повинні бути вказані:

 1. тема,
 2. терміни,
 3. вимоги до написання та оформлення,
 4. ваші побажання,
 5. місто (наприклад в Харкові),
 6. вузів (ХНЕУ, ХНУ, ХПІ, Нурі і інші)

При необхідності текст проекту може бути виконаний російською або англійською мовами. Після отримання цієї інформації з клієнтом зв’язується менеджер компанії. Їм повідомляються ціна, і терміни виконання. У цей момент можна обговорити ще раз нюанси, висловити свої побажання щодо автора. Всі автори, які співпрацюють з компанією Vsesdal, виконують тільки ті проекти, які відповідають їх спеціалізації. Автор з утворенням в сфері права не виконує проекти з англійської або економіці. Таким чином, все виконано нами має високий рівень якості. Якщо клієнта влаштовують ціна і терміни, то після внесення частини оплати автор починає писати курсову. При необхідності клієнту висилається план для затвердження його з науковим керівником. Можливий контроль над тим, як йде написання на будь-якому його етапі. Для цього необхідно:

 • передати свої питання,
 • побажання і вимоги за допомогою персонального менеджера який закріплений за кожним клієнтом до самого кінця співпраці.

Як тільки проект буде виконаний, клієнт отримує повідомлення і частина тексту для ознайомлення. Він є гарантією того, що проект готовий. Після повної оплати клієнту передається курсова будь-яким зручним для нього способом. При необхідності наші автори готові внести правки, підготувати мова і презентацію для захисту, відповісти на будь-які питання по темі дослідження. Наші клієнти отримують супровід до самого захисту.

4 (80%) 28 votes