Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Одна з основних причин чому студенти обирають цивільне право в якості напрямку для спеціалізації це стабільний дохід в майбутньому. Такий юрист не залишиться без роботи, не зіткнеться з низькими зарплатами. Але на шляху до цього лікує ненаписана дипломна робота.

Написання дипломної по цивільному праву робиться самостійно або на замовлення, якщо немає часу, бажання, сил. Рішення замовити її не означає, що ви поганий студент. Все одно необхідно уважне вивчення отриманого тексту, розбір незрозумілих місць, ретельна підготовка до захисту. Замовити дипломну роботу з цивільного права це означає перекласти на плечі професіонала турботу про підбір і обробці матеріалу по темі дослідження, написання та оформлення документа. Саме громадянське право ніхто за вас не вивчить. Але фахівці компанії Vsesdal зроблять цей процес легше.

Компанія Vsesdal виконує на замовлення всілякі студентські проекти. На відміну від інших фірм, ми допомагаємо підготуватися до захисту, проводячи консультації, створюючи відмінні презентації і доповіді.
Як пишеться дипломна робота

Такий предмет, як цивільне право, передбачає наявність теоретичної, а ще й практичних глав. Типова дипломна робота містить таку інформацію:

 1. Трактування основних понять, термінів вченими і з точки зору законодавства.
 2. Аналіз діючої законодавчої бази, її розвиток. Необхідним є виділення базових тенденцій розвитку, проблем.
 3. Вивчення судової практики для підтвердження своїх припущень.
 4. Аналіз законодавчої бази в інших країнах, особливо в країнах Європи, для позначення тих ефективних рішень, які можна сміливо запозичити для вирішення виявлених проблем.
 5. Розробка заходів щодо поліпшення, таких як проект закону, окремі його статті, механізм розгляду цивільних справ, вирішення прецедентів і т.д.

Як бачите, купити дипломну роботу з цивільного права в умовах дефіциту часу – це практично єдиний варіант отримати відмінну оцінку. Кількість завдань велике, тільки досвідчений автор встигне їх виконати «на відмінно».


Наші переваги

 • Ми надаємо допомогу у виконанні дипломів на будь-яку тему з дисципліни «Цивільне право». Замовити можна термінове написання, проект під ключ », виконання окремих глав або внесення правок в написаний самостійно документ.
 • Оформити замовлення займає пару хвилин. Досить заповнити форму заявки на сайті, де вказується тема, терміни здачі, основні вимоги. Дипломна робота буде написана навіть без надання методичних рекомендацій.
 • Доступна ціна та висока якість. Завдяки розумній оптимізації витрат компанії, типова дипломна робота коштує недорого.
 • Виконання всіх вимог. Будуть враховані всі вимоги наукового керівника або ті, що викладені в методичних рекомендаціях. Якщо з нашої вини будуть потрібні правки, то вони виконуються безкоштовно. Також студент може замовити текст з будь-яким рівнем унікальності, що важливо за часів тотальної перевірки робіт в системі Антиплагіат.
 • Наявність гарантійного періоду. Ми відповідаємо за якість і зобов’язуємося всіляко допомагати студенту до моменту захисту.


Ким пишеться і скільки коштує дипломна робота

Середня вартість становить 1500-2200 грн. Вона багато в чому залежить від складності завдання, терміновості і необхідної кількості сторінок. Так замовити терміновий диплом обійдеться на 30% дорожче. Звичайне написання займає 10-30 днів.

Дипломна робота пишеться викладача, кандидатами наук або дуже талановитими аспірантами, практикуючими юристами. Тобто тими, кому добре знайоме цивільне право, а так же стандарти створення та оформлення наукових робіт.

4.5 (90%) 2 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!