Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Дипломна робота з дисципліни «Реклама» в будь-якому ВНЗ – це наукова праця обсягом від 50 до 110 сторінок. Написання дипломної роботи по рекламі передбачає виконання послідовно трьох розділів:

 • Теоретична глава. Тут дається обґрунтування основних термінів і понять, надаються класифікації, функції та ознаки, принципи дії, етапи розробки. Написання цієї частини диплома – найшвидший та легкий процес. Для цього необхідно лише проаналізувати підручники, наукові статті, дисертації і монографії, видані протягом останніх 5-10 років.
 • Аналітичний розділ. Тут студент на прикладі конкретного підприємства розповідає, як працює маркетинговий відділ, вигадується і здійснюється реклама самої організації, продуктів і послуг, оцінюється її ефективність.
 • Глава з рекомендаціями. У цій частині необхідно описати проблеми, які були виявлені в ході аналізу, а також позначити основні шляхи їх вирішення. Для цього можна використовувати досвід провідних світових компаній, проаналізувати сучасні тенденції в рекламі, обґрунтувати власні ідеї. Запропонувати які заходи повинні бути доцільними, тому важливо провести оцінку їх ефективності.

Все це ви можете зробити самостійно або ж замовити, дипломну роботу по рекламі в нашій компанії.

Як швидко замовити диплом по предмету «Реклама»?

Щоб купити диплом по рекламі, сьогодні достатньо заповнити онлайн невелику форму, де слід вказати тему вашого проекту, бажаний обсяг, терміни здачі, а також вимоги ваші або наукового керівника. Якщо є затверджений план або методичні рекомендації, то їх необхідно докласти до замовлення. Якщо місце вашого проживання не в Україні чи необхідна дипломна робота на іноземній мові, наприклад, англійською, обов’язково вкажіть це в коментарях.

Щоб ви не переплачували за нашу допомогу, вартість завжди розраховується в індивідуальному порядку. Ціна залежить в відведених на написання термінів, складності обраної теми і обсягу робіт.

При тому, що послуги коштують недорого, ви отримуєте дійсно якісну і унікальну дипломну роботу. Ваш проект буде гарантовано писати фахівець, який має обхідні знання, навички та досвід виконання подібного роду замовлень. Це означає, що того автору, який спеціалізується на написання студентських робіт по праву, не буде передана дипломна робота по предмету «Реклама». Такий підхід дозволяє виконувати проекти дуже швидко, при цьому дотримуючись суворих стандартів якості як компанії, так і кращих навчальних закладів міста Харкова.

Також у нас можна недорого купити ряд додаткових послуг, значно поліпшують якість виконаного самостійно проекту. Наприклад, підвищення рівня унікальності тексту. Сьогодні практично всі вищі навчальні заклади України перевіряють студентські роботи в системах з виявлення плагіату. Написати самостійно текст, який з легкістю витримає подібного роду перевірку, не просто. Для цього треба знати принципи роботи таких систем, методи швидкої обробки інформації для додання їй особливого унікального виду. Наші фахівці легко підвищать унікальність тексту, не вдаючись при цьому до шахрайських схем, таким як заміна символів, з’єднання слів воєдино.

Написана дипломна робота з дисципліни «Реклама» це ще пів справи. Потрібно підготувати доповідь і презентацію для її захисту. Серед наших авторів є викладачі кращих ВНЗ країни, які знають, як створити презентацію, що підкреслює всі вигідні моменти вашого дослідження. Будь-який клієнт може провести дослідження самостійно, і у нас замовити красиву інформативну презентацію.

5 (100%) 2 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!