Питання

Відповідь

1. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом. можлива оплата по частинах.
2. Ви можете дописати почату мною дисертацію? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
3. Ви можете виконати дисертацію з високим рівнем унікальності? Так звісно. Наші фахівці можуть написати дисертацію з абсолютно будь-яким рівнем унікальності.
4. Ви вносите зміни в виконану вами роботу? Так, кожна дисертація має гарантійний період, протягом якого можливо оперативне внесення поправок і доопрацювань.
5. Ви можете передавати мені виконане по главам? Наші автори можуть передавати вам частини дисертації в міру їх написання.
6. Ви складете план для моєї дисертації? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Купити дисертацію доступно

Докторську присвячують вирішенню значущою для наукового світу і країни проблеми. Тому важливо, щоб результати мали наукове і соціальне значення. Застосування правильно розроблених рекомендацій на практиці покращує життя людей в Харкові і Україні, просуває науку вперед.

Докторська дисертація пишеться на злободенну тему. Це стосується робіт з юриспруденції, економіки, менеджменту, психології, філософії чи медицині. Обгрунтувати актуальність теми – завдання не з легких, тому вважають за краще замовити обгрунтування теми, а після вже писати дисертацію самостійно. Деякі вибирають замовити в Харкові всю докторську, в тому числі написання вступу. У будь-якому випадку, пам’ятайте, що для виконання роботи знадобиться не один рік. Перша глава, побудована на аналізі теоретичних підходів до розуміння сутності явища, здається легкою, тому пишеться швидко. Однак, далі піде інші розділи, повні аналізу, складних розрахунків, схем.

Замовити дисертацію в Харкові

Кандидатська дисертація – це перший крок на шляху до вливання в наукове співтовариство в Харкові. Аспірант за допомогою дисертації показує, яких результатів досяг в аспірантурі. Ця робота менш складна, ніж докторська, але припускає наявність авторського підходу до вирішення деяких завдань. Тема дисертації вибирається шляхом аналізу проблем, які потребують негайного вирішення. Це рішення доводиться на теоретичному і практичному рівнях. Обсяг дисертації становить до 150 сторінок.

Мета дисертацій увійти в науковий світ і почати кар’єру в цій сфері.

На основі зібраного матеріалу і проведеного аналізу пишеться стаття, яка після публікується у фаховому виданні з переліку ВАК. Її теж можна замовити окремо.

Написання кандидатської в Харкові по ГОСТу

Компанія Vsesdal надає допомогу в написанні докторської і кандидатської на замовлення. Відвідавши наш сайт vsesdal.com.ua, наші клієнти легко оформити замовлення з будь-якого міста України: Києва, Харкова, Одеси та інших. Вартість кожного замовлення визначається окремо. Можливе замовлення дисертації або ж тільки підбір і обгрунтування теми, складання плану, допомога в пошуку інформації для дослідження. Наші автори з радістю допоможуть і якщо частина тексту дослідження вже написана або ж потрібно відредагувати готовий текст, виправити оформлення. Це зручно для тих, хто зіткнувся з труднощами на якомусь етапі роботи.

Компанія Vsesdal виконує дисертацію “під ключ”, а це означає, що клієнт отримує повний набір документації, статті, текст самого дослідження, тобто все необхідне для захисту. Молодому вченому не доведеться писати самостійно наукові статті, які після потрібно адаптувати під вимоги наукового видання, займатися публікацією, вести переговори з видавництвом. Позбавлений він буде складання автореферату, спілкування з рецензентами. Незважаючи на це, нехай захист не лякає. Створюючи дисертацію без цілодобового контролю з боку клієнта, автор робить правильно.

Нашому клієнту буде надано супровід до захисту кандидатської чи докторської, незрозумілі моменти дослідження роз’яснюються авторами.

Як гарантія чистоти співпраці, підписується договір з кожним нашим клієнтом. При цьому гарантуємо, що рішення замовити дисертацію залишиться для інших секретом.

Написане проходить перевірку на відсутність запозичень і плагіату. Компанія гарантує, що кожен текст буде унікальний

3.8 (76%) 5 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!