Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Компанія Vsesdal надає допомогу студентам, аспірантам або молодим вченим. Тут можна замовити дипломну роботу по праву, курсову, реферат, контрольну або звіт. Витратьте п’ять хвилин часу на подачу заявки, вказавши тему, терміни здачі, потрібне число сторінок, інші вимоги. Цього вже вистачить, щоб отримати хорошу роботу. Наявність же методичних рекомендацій сильно спрощує написання дипломної по праву, знижує ризики того, що будуть потрібні правки.

Як пишуть на замовлення дипломну роботу по праву

Дипломну роботу по праву в Харкові відрізняє від інших студентських проектів ряд особливостей:

 • Потрібно вивчати статті, підручники та дисертації, випущені за останні 5 років. Законодавча база в Україні постійно змінюється. Якщо орієнтуватися на книгу десятирічної давності, то дослідження буде з нульовою науковою цінністю.
 • Важливий досвід інших країн, який допускається використовувати при формулюванні власних рекомендацій щодо поліпшення нормативно-правової бази.
 • Дипломну роботу неодмінно перевірять в програмі з виявлення плагіату.
 • Отримати високий рівень оригінальності диплома по праву складно через велику кількість теоретичного матеріалу, цитування положень законів.
 • Доводиться читати сотні сторінок для формулювання власного бачення ситуації, яке потім і описується.
 • Текст диплома оформляється відповідно до ГОСТу. Юристів відразу привчають уважно ставиться до формулювань, оформлення, обліку вимог.

Автори компанії знають ці особливості, їм під силу написати хорошу дипломну роботу. Для тих, хто хоче купити дипломну роботу по праву «під ключ», виконавці підготують мова, презентацію, здатні висвітлити сильні моменти дослідження. А також заповнять всіляку документацію (анотацію, автореферат, рецензії, відгуки, календарний графік і т.д.). Для магістрів при необхідності буде написана і опублікована наукова стаття по темі дослідження.

Наші переваги

 1. Якість, відсутність плагіату і доступна ціна.
 2. Дотримання термінів і домовленостей.
 3. Врахування вимог з методички або слів наукового керівника.
 4. Готовність допомагати до захисту, пояснюючи матеріал з диплома.
 5. Внесення правок, в тому числі безкоштовно.
 6. Наявність гарантійного періоду, відповідальність за написане авторами компанії.
 7. Можливість замовити виконання окремої глави, оформлення, підвищення показника оригінальності тексту

Хто пише дипломну роботу по праву

Дипломну роботу по праву виконують кандидати наук, викладачі, юристи. Ці люди пройшли співбесіду, підтвердили знання, навички писати наукові проекти. Викладацький або репетиторский досвід – корисне підмога, коли пояснюються складні моменти з диплома. Проведення консультацій вигідно відрізняє компанію від конкурентів, що передають клієнту тільки текст диплома. За допомогою авторів компанії студент легко підготуватися до захисту, які не розгубиться через питання членів атестаційної комісії.

Скільки коштує замовити диплом по праву

Замовити дипломну роботу по праву сьогодні можна недорого. Середня ціна становить 1500 грн. Вартість змінюється на підставі якої складності, терміновості проекту, потрібного числа сторінок, наявність додаткових вимог, які ускладнюють написання.

Пишеться диплом до одного місяця. Але замовити можете і термінове виконання, правда, розмір переплати складе 30%. Тому охочим заощадити радимо оформляти заявку заздалегідь!

5 (100%) 1 vote

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!