Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Дипломний проект на замовлення в компанії Всесдал

Під кінець перебуваючи університеті для отримання свідоцтва про закінчену вищу освіту студент здає іспити і захищає дипломну роботу. А часу категорично не вистачає не тільки для здачі, але навіть написання. У цей момент на допомогу і приходить наша компанія. Адже тільки тут можна замовити дипломну роботу в Харкові. Це шансом для зайнятих людей захиститися вчасно і завершити отримується освіту. Замовити дипломну роботу – значить, зробити вибір на користь професіоналів, адже наші співробітники знають, що для виконання завдання на належному рівні необхідний відповідний підхід.

Дипломну роботу характеризує така структура:

 • титульний лист, оформлений відповідно до вимог ВНЗ;
 • зміст, де представлено назву розділів і пунктів із зазначенням сторінок;
 • введення, в якому висвітлюється сучасність теми дослідження, мета,
 • завдання, предмет і об’єкт. Окреслюється інформаційна база, розглядаються вчені, які вивчали дану проблему, описуються використані методи дослідження;
 • глави, де представлені результати теоретичного і практичного аналізу, виявлені проблеми, намічені шляхи вирішення;
 • висновки, отримані в ході дослідження;
 • список використаної літератури;
 • додатки, які допомагають зрозуміти матеріал.

Дипломна займає 60-150 сторінок. Роботу такого масштабу неможливо виконати за один або два дні. Що критично, коли мова йде про магістерську дипломної або проект англійською мовою.

Замовити дипломну це зручно!

Вирішивши замовити дипломну, студент в Харкові отримує наступні переваги:

 1. Він не витрачати час на підбір матеріалу, складання плану, обгрунтування важливості вивчення теми. Від студента вимагається затвердити написаний виконавцем проекту план у наукового керівника, а далі дипломну роботу зроблять без його участі.
 2. перерозподіл сил. Студенти останніх курсів вже починають працювати. Тому шанс опрацювати якийсь період повноцінно, без відривів на написання дипломної, допоможе зрозуміти практичні аспекти професії.
 3. автор, що володіє досвідом виконання таких проектів, напише дипломну швидше, ніж студент, який зіткнувся з цим в перший раз. Виконавець знає вимоги ГОСТу щодо оформлення, швидше віднімає і отформатирует текст.
 4. замовник отримує автора, який спеціалізується в необхідному напрямку. У компанії Vsesdal один автор не виконує на замовлення проекти з логістики, психології, юриспруденції. Завдяки цьому, він виконає дослідження з високим показником якості, вибираючи відповідні методи.
 5. професійному автору набагато легше написати роботу на замовлення з потрібним рівнем оригінальності.

Замовити дипломну роботу в Харкові онлайн

Якщо бажаєте замовити дипломну, то радимо звернути увагу на організації, які надають консультаційні послуги студентам. Україна наповнена такими фірмами, однак не всі здатні похвалитися позитивні відгуки за виконання дипломних. У Харкові ж давно і успішно працює в цій сфері компанія Vsesdal, яка готова написати роботу на замовлення.

Відвідавши сайт vsesdal.com.ua, легко дізнатися, скільки коштує наші послуги та які строки виконання проектів. Для покупки заповніть бланк, після чого чекайте дзвінка персонального менеджера, який розповість про етапи співпраці.

У Харкові, щоб замовити дипломну дешево, оформляйте заявку на написання заздалегідь, так як виконання термінових проектів коштує дорожче. Проект оцінюється в окремому порядку, ціна буде менше, якщо складність проекту невелика. Навіть нові клієнти отримують право брати участь в акціях, отримувати подарунки, наприклад мова і презентації для захисту

3.6 (72.73%) 11 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!