Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Педагогіка – це наука, що займається питаннями організації освітнього та виховного процесу дітей і підлітків. З її основними положеннями стикається, напевно, кожен. Хтось вибирає професію вчителя або вихователя, а більшість ростить власних дітей.

Для тих, хто вибрав професійне заняття цією наукою, існує вимога про те, що необхідно отримати вищу освіту, виконати написання дипломної з педагогіки, захистити її перед членами комісії.

Типова дипломна робота має на увазі проведення не тільки теоретичного, а й практичного дослідження, коли студент спостерігає, опитує школярів, проводить тестові заняття. Рідко який директор школи дає згоди на подібне. Через це зручніше замовити дипломну роботу з педагогіки, ніж вигадувати і описувати не проведене дослідження.

Автори з компанії Vsesdal, скориставшись власними напрацюваннями та знайомствами, вивчать поведінку дітей, опишуть отримані результати, розроблять і випробують новітні методики викладання. Ми існуємо для того, щоб надавати всіляку допомогу студентам, аспірантам і молодим вченим. З нами педагогіка вчиться швидше!

Як пишеться дипломна робота на замовлення

Щоб купити дипломну роботу з педагогіки, достатньо оформити заявку на сайті. Мінімальна кількість інформації, яку слід вказати, це тема, терміни здачі, потрібну кількість сторінок. Якщо є відомі додаткові вимоги або методичні рекомендації, то прикріпіть їх до заявки.

На підставі цієї інформації буде сформульована ціна, відібраний найкращий виконавець.

Дипломна робота пишеться автором в такій послідовності:

 • Проглядається література по темі дослідження, складається план і передається студенту для затвердження науковим керівником.
 • Пишеться введення, де позначаються мети, завдання, об’єкт, предмет, методологія дослідження, а також його актуальність, наукова значимість.
 • Дипломна робота по предмету педагогіка зазвичай складається з 2-3 глав.
 • Автор починає з створення теоретичної глави, де наводяться методологічні основи, необхідні для створення наступних розділів. Далі виконується написання аналітичного розділу. У рекомендаційних главах дається перелік поліпшень, обґрунтування їх ефективності.
 • Наступний етап – створення висновків, списку використаних джерел.
 • Виконавець в короткій формі підбиває підсумки, робить відсилання на першоджерела і дає їх повний бібліографічний опис.
 • Дуже важливо правильне оформлення і наявність достатнього рівня унікальності, що дозволяє без проблем пройти перевірки в будь-якій системі
 • Антиплагіат.

Наші переваги

 1. Висока якість.
 2. Облік всіх вимог студента.
 3. Відсутність плагіату.
 4. Дотримання термінів.
 5. Доступна вартість.
 6. Зручна система замовлення.
 7. Наявність гарантійного періоду.

У компанії можна замовити диплом «під ключ», наукову статтю для нього, презентацію, рецензію, мова для захисту та інші документи, які коштують недорого, але значно збільшують шанси отримати відмінну оцінку.

Наші автори і ціни

У компанії Vsesdal трудяться кандидати наук, викладачі, досвідчені педагоги і методисти, талановиті аспіранти. Вони володіють досвідом викладання, репетиторства, виконання наукових проектів на замовлення. Дипломна робота з дисципліни педагогіка завдяки їх зусиллям буде написана за 10-30 днів. Можна замовити і більш термінове виконання, але воно обійдеться на 30% дорожче. Середня ж ціна складає всього 1500-2200 грн.

4.3 (85%) 4 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!