Питання

Відповідь

1. Ви напишіть есе терміново? Так, ми зможемо виконати для вас есе терміново, але при цьому її вартість буде вище.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом.
3. Я забув вказати важливі вимоги до роботи при оформленні замовлення. Що робити? Кожен наш зареєстрований клієнт отримує свій персональний кабінет, допомагає брати участь в процесі виконання замовлення. Вкажіть там нові вимоги. Однак в тому випадку, якщо вони підвищують складність роботи, то можливе збільшення її вартості.
4. Ви можете виконати есе з потрібним рівнем унікальності? Наші фахівці можуть написати роботу з будь-яким рівнем унікальності.
5. Ви вносите зміни в виконане вами есе? Так. Якщо необхідність правок виникла з нашої вини, то вони будуть виконані безкоштовно.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Купити якісне есе за доступною ціною!

Припустимо, студенту знадобилося есе з фінансів, філософії або психології, яке викладач вимагає здати терміново. Есе можна написати самостійно або замовити в Харкові.

Щоб написати самому, корисно розуміти, що являє собою цей вид студентської письмової роботи.

Есе – це твір, написаний на задану тему. Структура складається з тез і аргументів до них, в кінці формулюється єдиний висновок, як відповідь на висунуту у вступі гіпотезу.

Автор викладає власні думки у вигляді коротких тез, які підкріплюються доказами. Цими доказами виступають загальновідомі факти, думки і досвід людей, наукові докази, дані статистики і інше. Рекомендується на одну тезу приводити по пару аргументів. За структурою есе складається з вступу, де описана головна проблема і гіпотези автора, блоку тез і доказів, висновків, де сформульовано доказ гіпотез.

Ознаками правильно написаної роботи виступають:

 • робота написана на конкретну тему, шукається відповідь на конкретне запитання. Це пояснюється тим, що обсяг дослідження маленький, тому робота, де проводиться аналіз декількох проблем, неможливо виконати в цьому жанрі.
 • цей вид письмової роботи відображає враження і думки автора з конкретного питання, оцінка явища носить суб’єктивний характер.
 • ця робота носить філософський, публіцистичний, літературно-критичний характер.

Щоб написати такий твір важливо повне розуміння досліджуваного явища. Коли на його вивчення самим студентом немає часу для самостійного написання, виходом замовити есе. Компанія Vsesdal, що працює в Харкові, з радістю допоможе студентам у написанні дипломів, курсових, есе на замовлення.

Замовити есе в Харкові

Замовити есе можна відвідавши сайт фірми vsesdal.com.ua, де представлена ​​інформація про умови співпраці і про середні ціни, терміни виконання. Кожен проект оцінюється окремо, це означає, що клієнт платить за складність і терміновість роботи, а не за кількість сторінок.

Виходячи з цього, розуміємо, що для зниження ціни в першу чергу потрібно не відкладати замовлення. Чим більше часу у автора залишається на виконання, тим вище вийде якість, а ціна нижча. Цей же принцип стосується замовлення інших типів студентських проектів в Харкові.

Складність роботи визначається виходячи з теми, вимог до змісту, структури і обсягу дослідження. Якщо робота необхідна англійською, то варто буде дорожче, ніж виконана українською або російською мовами. Вибираючи тему есе, яке плануєте надалі замовити, зупиніться на тих, що не передбачає вивчення вкрай складних явищ, використання при написанні матеріалів, які неможливо знайти в Харкові.

Ще є варіант покупки в Харкові вже готового есе. Коли часу на замовлення і виконання немає, то цей спосіб гарантує отримання якісного дослідження в лічені хвилини. Зручний такий варіант в тому випадку, коли студент не обмежений однією темою. Але не варто завантажувати есе з сайтів студентських готових проектів. Такий текст просто не пройде перевірку на наявність потрібного рівні оригінальності в програмі Антиплагіат, покликаної виявляти подібні факти. З цієї причини неможливо видати за власний твір чиюсь статтю або розділ підручника.

5 (100%) 1 vote

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!