Питання

Відповідь

1. Як я можу оформити замовлення на виконання контрольної роботи? Оформити замовлення ви можете через особистий кабінет.
2. Ви гарантуєте правильність відповідей контрольної і актуальність інформації? Ми даємо гарантію правильності рішення, достовірності та актуальності інформації.
3. Ви можете виконати контрольну роботу з високим рівнем унікальності? Так звісно. Наші фахівці можуть написати роботу з абсолютно будь-яким рівнем унікальності, яка пройде перевірку в системі Антиплагіат вашого ВНЗ.
4. Я не можу зрозуміти свою контрольну роботу, що мені робити? При необхідності ми готові організувати консультації з автором, щоб він відповів на ваші запитання.
5. Ви вносите зміни в виконану вами роботу? Так. Якщо необхідність правок виникла з нашої вини, то вони будуть виконані безкоштовно. Якщо ж потрібно змінити роботу через нові вимог викладача, зміни завіреного плану і т.д., то доробка є платною.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Є різні варіанти, як замовити контрольну в Харкові. Краще, звичайно, звернутися до професіоналів. На ринку надання консалтингових послуг студентам працює багато компаній, в тому числі і наша фірма Vsesdal. Ми готові виконати навіть складний або терміновий проект.

Купити контрольну роботу в Харкові

Звернувшись до нас, клієнт отримує гарантію, що контрольну роботу виконає автор з необхідною для цього спеціалізацією. Співробітники самі підберуть відповідного виконавця, перевірять якість готового проекту, простежать за термінами виконання. Досить передати автору мінімум інформації: тему роботи, потрібну кількість сторінок. Якщо вимоги до оформлення або структурі відсутні, то наші автори, базуючись на власному досвіді, визначати структуру проекту і оформлять текст відповідно до вимог ГОСТу.
Якщо потрібно написати текст з високим відсотком оригінальності, то автор, а після менеджери Vsesdal, перевірять на відповідність цим вимогам за допомогою програми Антиплагіат.
Контрольна на замовлення більше відповідає вимогам клієнта, ніж створена для іншого студента, хоч і на ту ж тему. Однак, коли часу вже не залишилося, радимо вже виконаний проект. Додаткова перевага в тому, що він буде коштувати недорого
Надання такої послуги можливо тому, що приклади і завдання в Харкові не змінюються роками, а тому велика ймовірність, що є завдання вже виконані. Знайти їх можна в базах готових проектів у компаній, що надають інформаційні та освітні послуги, або ж у студентів старших курсів. Однак пам’ятайте про ризик того, що викладач, відмовиться приймати контрольну роботу, якщо текст здасться йому підозріло знайомим.

Як замовити контрольну роботу онлайн

Розглянемо перелік того, що добре б знати клієнтові

 1. Відвідайте сайт vsesdal.com.ua, де представлена ​​інформація про ціни, терміни виконання проектів. Переконайтеся, що умови співпраці підходять.
 2. Щоб замовити, повідомте тему, структуру завдання, необхідну кількість сторінок, мова написання і то наскільки терміново потрібно здати контрольну роботу. Якщо викладач дав рекомендації до написання, то прикріпіть їх до форми замовлення. На кожному етапі співпраці можлива передача уточнень, але радимо зробити це відразу. Так зменшитися термін роботи над проектом і клієнта уникне додаткових непередбачених витрат.
 3. Не забудьте вказати в примітках вимоги і побажання. Для повного викладу запишіть роз’яснення викладача щодо змісту контрольної, особливостей виконання, оформлення або структури.
 4. Вкажіть, скільки відсотків оригінальності тексту хотіли б бачити. Викладачі в Харкові сьогодні часто висувають жорсткі вимоги про рівень оригінальності тексту. З цієї причини не варто здавати скачані з мережі Інтернет контрольні, так як перевірка покаже нульовий рівень оригінальність. По суті, таку контрольну роботу оцінять, як одне запозичення або плагіат.
 5. Пам’ятайте, що замовлення виконується терміново не може коштує дешево. Не залишайте пошук виконавця на останні дні
3.5 (70%) 4 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!