Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Кажуть, що історія має властивість повторюватися, особливо це стосується найжахливіших для людства моментів, поки люди не зрозуміють суть зроблених помилок. Саме цим, а також одвічним питанням «Хто ми? Звідки і куди йдемо? »Пояснюється багатовікова популярність науки.

За ці роки були написані тисячі наукових праць, в яких легко загубитися сучасному студентові. Частина з них оцифрована, але багато хто до цих пір не мають електронних аналогів, зберігаються виключно в архівах і бібліотеках. Через це написання дипломної з історії перетворюється на блукання серед гір книг і наукових статей. Фахівець компанії Vsesdal допоможе вибратися з лабіринту!

Наша компанія надає різноманітні послуги студентам, аспірантам, молодим вченим, виконуючи на замовлення наукові проекти будь-якого ступеня складності. У нас ви можете замовити дипломну роботу з історії, курсову, реферат, есе. Кожна робота унікальна, пишеться під вимоги окремого студента і його навчального закладу без використання плагіату, не має аналогів в Інтернеті або серед раніше зданих дипломів.

Як пишеться дипломна робота

Студент, який вирішив купити дипломну роботу з історії в компанії Vsesdal, повністю позбавлений від турбот. Менеджер особисто підбере найкращого виконавця, організовує написання, надасть допомогу при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Автор зобов’язується провести повноцінне дослідження і правильно оформити отримані результати. Текст буде містити факти, їх інтерпретацію різними вченими, виявлення передумов, наслідків. Він буде розбавлений схемами, таблицями, хронологією. Не забуде автор і про рівень унікальності. Дипломна робота по такій дисципліні як історія пишеться на підставі сотні першоджерел, на які необхідно робити відсилання, розбавляти авторськими викладками.

Готова дипломна робота проходить ретельну перевірку, особливо уважно оцінюєтьсядостовірність обраних виконавцем джерел літератури. Історія славиться великою кількістю псевдонаукових книг і статей, написаних сумнівними, хоч і знаменитими, експертами.

Наші переваги

 1. Висока якість і доступна ціна. За рахунок розумної оптимізації витрат, переведення частини співробітників на віддалену роботу, невеликий диплом зі стандартними вимогами коштує недорого.
 2. Дотримання вимог і домовленостей. Дипломна робота передається не пізніше обумовленого терміну, відповідає правилам, описаним в методичних рекомендаціях, висловлених науковим керівником побажань. Якщо автор пропустив будь-яка з них, то правки вносяться швидко і безкоштовно.
 3. Можливість замовити диплом «під ключ», написання окремих розділів, наукової статті, підвищення рівня унікальності створеного самостійно тексту, внесення коректив.
 4. Дипломна робота по предмету історія має гарантійний період, а сам студент отримує всіляку допомогу до моменту захисту.

Ким пишеться і скільки коштує дипломна робота

Нетермінова дипломна робота пишеться 10-30 днів, замовити її варто 1500-2200 грн. Дана вартість залежить від складності обраної теми дослідження, його терміновості, необхідної кількості сторінок, наявності особливих вимог.

Писати її будуть викладачі, аспіранти, історики, працівники архівів, кандидати наук. Їм знайома історія, а ще правила проведення подібного роду досліджень, критерії їх оцінки, стандарти оформлення. Вони на відмінно виконають навіть терміновий проект, замовити який коштує всього на 30% дорожче.

З нами історія вчиться легше!

Оцените этот пост

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!