Питання

Відповідь

1. Як я можу оформити замовлення? Оформити замовлення ви можете через особистий кабінет.
2. Ви гарантуєте правильність рішення задач? Так, ми даємо гарантію вірності відповідей на завдання, використання для їх пошуку достовірної інформації.
3. Ви виконуєте термінові роботи? Так, ми зможемо виконати для вас рішення задачі терміново, але при цьому її вартість буде вище.
4. Ви можете виконати роботу з високим рівнем унікальності? Так звісно. Наші фахівці можуть написати роботу з абсолютно будь-яким рівнем унікальності, яка пройде перевірку в системі Антиплагіат вашого ВНЗ.
5. Ви вносите зміни в виконану вами роботу? Так. Якщо необхідність правок виникла з нашої вини, то вони будуть виконані безкоштовно. Якщо ж потрібно змінити роботу через нові вимог викладача, зміни завіреного плану і т.д., то доробка є платною.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Замовити розв’язання задач в Харкові доступно

Рішення задач часто стає важко нездійсненним справою. Частина завдань вирішуються легко, а деякі ніяк не піддаються. Іноді вже не залишається сил їх розбирати. Гостро стоїть питання у студентів заочного відділення, змушених в короткий період вирішувати багато завдань, не забуваючи виконувати основну роботу.

У таких випадках, радимо купити рішення на замовлення всіх завдань у контрольній роботі, так і декількох штук.

Через те, що задачник викладач не змінює роками, в мережі Інтернет можливо купити готові рішення задач або знайти приклади розв’язання аналогічних завдань. Це виручить в тому випадку, коли надати контрольну викладачеві треба терміново, а рішення задач досвідченим автором вимагає часу. Але, часто в роботах присутній розгляд непотрібних завдань, за які також доводиться теж віддавати гроші. Або, навпаки, через те, що викладач змінив текст контрольної роботи, відсутня розгляд однієї або декількох завдань.

Не забуваємо про ризик, що викладач згадає, що бачив уже цю ж роботу з тим же оформленням. Тому витратьте сили на видозміну тексту, щоб ніхто не запідозрив, що рішення задач куплено.

Замовити розв’язання задач онлайн

Щоб замовити рішення задач в Харкові, відвідайте наш сайт vsesdal.com.ua. Ми виконуємо роботи з гуманітарних дисциплін: права, філології, філософії. Економічних предметів: макроекономіці, менеджменту, мікроекономіки, статистикою, бухгалтерського обліку та економетрики. автори знайдуть рішення задач з точних наук: механіки, хімії, фізики, програмування, електротехніки та інших.

Наша компанія працює в Харкові, але завдяки наявності онлайн замовлення та надіслати текстове або іншого файлу з відповідями, замовити у можуть студенти, які навчаються у всіх ВНЗ країни.

Щоб оформити замовлення на рішення контрольної, заповніть спеціальний бланк на сайті. Прикріпіть файл із завданням. Якщо потрібне рішення тільки однієї або декількох задач з варіанту, то вкажіть, будь номера завдань.

Наш менеджер підбере виконавця потрібної спеціалізації з досвідом у виконанні проектів по потрібної дисципліни. Цей автор оцінить вартість роботи, заздалегідь зорієнтує щодо термінів написання.

Якщо замовника влаштовує вартість робіт, то співпраця починається після внесення передоплати. Контролюється виконання проекту за допомогою закріпленого персонального менеджера або особистого кабінету.

Як тільки проект буде завершений, готовий текст відправляться замовнику. При необхідності вносяться правки, які в разі невідповідності початковим вимогам будуть безкоштовними.

Компанія гарантуємо, що ви зможете швидко замовити і без запізнень отримати рішення задач, а відповіді будуть вірними.

Завдяки постійній турботі про зниження витрат на ведення бізнесу, ціни на послуги приємно здивують студентів в Харкові. Компанія Vsesdal офіційно зареєстрована і чесно веде бізнес, працює легально і готова надати документацію, що підтверджує це. Ми дбаємо про репутацію і прагнемо до того, щоб клієнти, незалежно від розміру їх замовлення, були задоволені. Задоволений клієнт не тільки повернеться потім до нас сам, але охоче порекомендує компанію друзям і одногрупникам. Як бачите, ви зацікавлені в отримання правильного вирішення завдань на замовлення, а ми – в збільшенні кількості клієнтів. А значить, сторонам корисно взаємовигідне співробітництво.

5 (100%) 1 vote

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!