Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
3. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
4. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
5. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Написані і захищені дипломні роботи з журналістики – необхідна умова отримання документа про повну вищу освіту. Дипломна робота з дисципліни «Журналістика» може бути виконана самостійно або на замовлення. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Розглянемо переваги рішення замовити диплом з журналістики, а не писати його самому.

Дипломна робота з предмету «Журналістика»: чому варто її замовити

У нашій компанії працюють фахівці своєї справи, які готові надати якісну допомогу студентам в написанні дипломних проектів. Незважаючи на очевидні витрати, купити диплом з економіки у них набагато вигідніше, ніж витрачати вільний час на наукові пошуки.

 1. Дипломна робота з предмету «Журналістика» професіоналом своєї справи пишеться набагато швидше, ніж студентом. Можливість недорого замовити написання диплома – це вихід з ситуації, коли часу на самостійне виконання практично не залишилося. Неможливо прийти на захист з недописаною роботою, це загрожує відрахуванням і тим, що роки навчання у ВНЗ будуть витрачені даремно. У кращому випадку студент втрачає рік на відрахування і подальше відновлення в навчальному закладі, стипендію, якщо він її отримує.
 2. Для того, щоб дипломна робота відповідала вимогам наукового керівника, необхідно обговорювати хід дослідження на консультаціях, передавати чернетки і написані глави для перевірки. Для працюючого студента, яких багато до кінця навчання, це означає передчасні відходи з роботи, трата днів відпустки і відгули. Це призводить до втрати частини заробітної плати, якщо роботодавець не бажає надавати навчальну відпустку і увійти в становище студента. Невисока вартість послуг компанії робить це доступним для кожного учня в місті Харків. Ціна формується виходячи із складності, терміновості і обсягу роботи. Для тих, хто вирішив заздалегідь замовити дипломний проект по предмету «Журналістика», він обійдеться недорого.
 3. Автори студентських проектів, працюючих в компанії, встигнуть знаходити інформацію, недоступну простій людині. Дипломна робота часом виконується на тему, практично не досліджену раніше в нашій країні. Купити переклад наукових публікацій з даної тематики коштує дуже дорого, набагато вигідніше замовити відразу весь диплом або окрему главу, інформацію для написання якої неможливо знайти. Ціна при цьому не сильно відрізняється від звичайного замовлення.
 4. Як і будь-яка інша країна, Україна вимагає, щоб дипломна робота була унікальною, не була копією чужої наукової праці. Для цього кожна дипломна робота з дисципліни «Журналістика» проходить перевірку в системах з виявлення плагіату. Мінімальний рівень унікальності, що дає допуск до захисту, становить 60-70%. Написані самостійно студентом глави не завжди відразу ж мають необхідний відсоток унікальності тексту. Кращим способом його підвищення є глибока переробка тексту, переказ його своїми словами і додавання авторської обґрунтованої думки. Це можуть недорого виконати фахівці компанії, які мають величезний досвід написання наукових робіт – публікацій, монографій, дисертацій.
 5. Науковий керівник раз по раз повертає диплом по предмету «Журналістика» на редагування? Передайте його авторам студентських проектів, які, будучи самі викладачами ВНЗ, аспірантами, кандидатами наук, швидко визначать помилки в логіці дослідження, оформленні. Щоб замовити внесення коректив потрібно пара хвилин, а оцінка стане значно краще!
5 (100%) 1 vote

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!