Питання

Відповідь

1. Ви складете план для дипломної роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для дипломної.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною дипломну? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові дипломні роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя дипломна буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Дипломна робота за такою спеціальністю як економіка може бути виконана на одну з сотень запропонованих кафедрою тем. Надто вже багато речей вивчає ця наука. Деякі напрямки добре вивчені, ви легко знайдете матеріал і виконайте необхідні розрахунки. Але існують теми практично не досліджені. Інформацію доводиться збирати по крихточкам або ж читати іноземні видання. В цьому випадку ви витрачаєте набагато більше часу і сил на написання без гарантії отримання відмінної оцінки.

Щоб дипломна робота з економіки писалася легше і вийшла якісніше, рекомендуємо замовити її у професіоналів.

Як відбувається робота над вашим замовленням

Замовити диплом з економіки можливо буквально за пару хвилин. Для цього беремо в руки смартфон або сідаємо за комп’ютер, заходимо на сайт і заповнюємо спеціальну форму заявки.

Що потрібно написати в ній?

 • Дисципліну. Деякі поняття в різних дисциплінах співзвучні. Наприклад, комунікації в логістиці та маркетингу це абсолютно різні речі. Щоб не виникло плутанини, вкажіть точно предмет, за яким плануєте замовити проект.
 • Тема. Автор пише на будь-яку запропоновану вами тему або ж вибирає її самостійно з наданого в методичних рекомендаціях переліку.
 • Терміни здачі. Дипломна робота з дисципліни «Економіка» пишеться в середньому два-три тижні. Звичайно, замовити можливо і більш терміновий проект, але будьте готові доплатити автору за старанність.
 • Кількість сторінок. Дипломна робота з предмету «Економіка» займає від 60 до 120 сторінок, при цьому далеко не всіх наукових керівників тішить великий обсяг або зайва лаконічність.
 • Унікальність тексту. Тексти студентських проектів перевіряються спеціальними програмами для виявлення в них плагіату. Для обходу перевірки автори пишуть диплом з рівнем унікальності тексту не нижче обумовленого.

Це основна необхідна інформація. При наявності прикладіть затверджений план, методичні рекомендації, файл з описом побажань наукового керівника або свої чернетки.

Наші гарантії

Компанія Vsesdal піклується про своїх клієнтів, а тому ми надаємо:

 1. Зручну систему прийняття замовлень.
 2. Оплату будь-яким способом.
 3. Персональний кабінет для контролю над перебігом виконання проекту.
 4. Допомога найкращих виконавців.
 5. Повну конфіденційність.
 6. Можливість замовити диплом «під ключ», написання наукової статті, одного розділу або будь-який інший набір послуг.

Ми гарантуємо:

 • Дотримання всіх обумовлених термінів і вимог.
 • Оформлення відповідно до стандартів Держстандарту та конкретного навчального закладу.
 • Унікальне дослідження.
 • Відсутність плагіату.
 • Оперативне внесення правок.
 • Допомога до моменту захисту.

Ким пишеться дипломна робота

Безсумнівно, купити диплом з економіки найкраще у досвідченого фахівця. Це гарантія його якості та оригінальності запропонованої ідеї. Тому в штаті компанії працюють аспіранти, доктори і кандидати наук, викладачі ВНЗ.

Ми самостійно підбираємо виконавця, орієнтуючись на його спеціалізацію. Автор, який має освіту або науковий ступінь у такій сфері як економіка або менеджмент, не пише проекти з біології чи психології.

Скільки коштує дипломна робота з предмету «Економіка»

Те, скільки коштує замовити проект, залежить від наступних факторів:

 • Терміновість. Дипломна робота за фахом «Економіка» може бути написана автором дуже швидко, але такий підхід збільшує ціну на 50% і вище.
 • Кількість сторінок. Чим їх менше, тим дешевше обійдеться замовити дослідження. Але це не найголовніший фактор.
 • Складність. Це основний момент, на який орієнтується менеджер, визначаючи вартість проекту.
3.3 (65%) 4 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!