Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Є три варіанти, як замовити курсову по праву в Харкові:

 • Звернутися до студентів, готовим надати допомогу і написати роботу за деяку суму. Вартість як правило не велика, але і якість буде не на висоті.
 • Замовити у авторів-фрілансерів. В Інтернеті знайдеться сотня контактів авторів студентських проектів. Однак, як повірити самостійно рівень їх знань, пунктуальність. Звичайно, можливо переглянути відгуки попередніх клієнтів, якщо виконавець не видалив старий аккаунт з незадовільним рейтингом.
 • Звернеться в компанії, що виконує студентські та наукові проекти на замовлення. Наприклад, в сервісі Vsesdal можна за пару хвилин замовити диплом, курсову, реферат, контрольну чи реферат. На відміну від попередніх варіантів, клієнтові немає потреби самому підбирати виконавця, перевіряти написане. За нього це зроблять співробітники компанії.


Як пишуть курсову по праву

Існує ряд правил, як полегшити написання курсової по праву і отримати в результаті потрібний результат.

Почніть з аналізу літератури. Перегляньте, як вивчають це питання в підручниках, що пишуть в статтях і дисертаціях. А вже після цього складайте план. Так не тільки уникнете ситуації, коли план затверджений, а інформацію добути неможливо, але також структура курсової гарантовано буде розкривати обрану тему.

Використовуючи цитати із законів, стежте за новизною. Законодавча база в Україні постійно оновлюється, тому акти п’ятирічної давності можуть втратити силу.

З цієї ж причини краще відразу ж відкинути джерела старше 5-7 років, якщо мова йде не про фундаментальні працях по праву. Такі книги допустимо використовувати при створенні теоретичної глави, проведенні ретроспективного аналізу.

Остерігайтеся використовувати чужі студентські проекти в якості джерела інформації. Неприпустимо видавати скачала курсову по праву за власну. Це легко виявляється перевіркою програмою по виявленню плагіату.

Наші автори дотримуються цих правил, тому клієнти отримують роботи, гідні похвали викладача і високого бала!


Гарантії компанії

 1. Курсову роботу пишуть досвідчені автори.
 2. Дотримуються строки, вимоги студента.
 3. Надається допомога до моменту здачі викладачеві.
 4. Дається гарантійний період, швидко вносяться корективи.
 5. Повна відсутність плагіату.

Хто пише і скільки коштує замовити курсову по праву

Проекти виконують доктори і кандидати наук, викладачі ВНЗ в Харкові, доценти, юристи. Співробітники проходять співбесіду, де аналізується глибина знань, вміння писати роботи на замовлення і спілкуватися з клієнтами. Також оцінюється портфоліо, перевіряються сертифікати про наявність вищої юридичної освіти, викладацького стажу, наукового ступеня.

Автори готові не тільки написати курсову, але і пояснити зміст написаного, якщо виникла така необхідність. Консультація у виконавця допомагає підготуватися до захисту дослідження перед викладачем, продумати відповіді на ймовірні запитання.

При цьому послуги коштують недорого через постійне розумного скорочення витрат. Так частина співробітників працює віддалено, завдяки чому вдається економити вагомі суми на оренду офісних приміщень в Харкові.

Інший шлях до справедливої ​​вартості – це індивідуальне оцінювання замовлень. Ціна залежить від складності обраної теми, терміновості, потрібного числа сторінок, рівня оригінальності тексту. Замовити можливо навіть частина завдання, наприклад, одну главу або внесення коректив.

3 (60%) 2 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!