Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Замовити курсову по деталях машин можна за пару хвилин. Набагато складніше знайти виконавця, який проект зробить без помилок і вчасно. На ринку сотні фрілансерів і невеликих фірм готові надати допомогу студентам, виконуючи на замовлення дипломи, курсові, реферати або ж контрольні. Однак не скрізь вийшов результат порадує.

Створена в Харкові компанія Vsesdal вигідно відрізняється від конкурентів якістю та уважністю до деталей. Це допомагає рости, радувати клієнтів плідною співпрацею.


Як пишуть курсову по деталях машин

Відмінною рисою правильно сконструйованих машин є злагодженість роботи механізмів. Наша компанія взяла за основу той же принцип. Тут працівники має чітко окреслені обов’язки.

Менеджер обробляє замовлення, підбирає кращого виконавця, формує остаточну вартість. За допомогою цього співробітника клієнт стежить за виконанням проекту, передає зауваження або нові вимоги. Для зручності кожен проект закріплюється за конкретним менеджером, покликаним вирішувати спірні моменти.

Автор складе і передасть на затвердження план, виконає написання курсової роботи по деталях машин від початку до кінця. При необхідності оперативно внесе поправки. Якщо потреба в корективів виникла з вини фірми, то робляться безкоштовно. Радимо після отримання уважно прочитати курсову роботу по деталях машин. Якщо частина дослідження залишилася незрозумілою, то попросіть автора провести консультацію. Так легше повною мірою підготуватися до каверзних запитань викладача.

Співробітник відділу якості переглядає курсову роботу перед відправкою клієнту. Працівник вивчає правильність подачі інформації, повноту розкриття обраної теми, оформлення. Рівень оригінальності тексту визначається програмою з виявлення плагіату. У компанії Vsesdal можливо замовити роботу по деталях машин з необхідним показником оригінальності.


Гарантії сервісу Всесдал

 1. Дотримання термінів – курсову роботу відправлять не пізніш обумовленої дати.
 2. Уважність до деталей – автор врахує вимоги викладача та методички.
 3. Відсутність плагіату – при написанні проектів без використання матеріалів
 4. Повна конфіденційність – викладач не дізнається про ваше рішення замовити курсову.
 5. Наявність гарантійного періоду – автори відповідають за якість і готові вносити правки.
 6. Допомога до моменту захисту – включає в себе складання мови, презентацію, консультування.
 7. Можливо недорого замовити окремі послуги – написання одного розділу, виконання креслення, коригування тексту, внесення правок.

Наші автори

Курсову по деталях машин пишуть викладачі ВНЗ, які навчають студентів цій дисципліні. Наші автори проходять при прийомі на роботу співбесіду, надають зразки виконаних самостійно наукових проектів та сертифікати, що підтверджують наявність відповідної вищої освіти, наукового ступеня і викладацького стажу.

Фірма цінує в співробітниках пунктуальність, уважність до деталей, готовність йти назустріч клієнту, вміння наполегливо працювати над проектом і пояснювати студентам складний матеріал.


Ціна і терміни виконання

Курсову роботу роблять до десяти днів. Але замовити проект можливо з яким завгодно рівнем терміновості. Правда, ціна при цьому зростає. Вартість залежить від необхідного числа сторінок, термінів, рівня оригінальності, складності теми і наявності додаткових вимог.

3.5 (70%) 2 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!