Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Вивчення англійської приділяється безліч годин в школі. У Харкові відкрито десятки мовних курсів, попитом користуються і послуги репетиторів. Це тому, що величезна кількість інформації представлено тільки на цій мові. Володіючи англійською, комфортно подорожувати, спілкуватися з іноземцями, планувати переїзд в іншу країну або роботу в міжнародній компанії.

Всебічне, систематизоване навчання англійській мові проводиться у вищих навчальних закладах. Тут студенти вивчають граматику, літературу, розвиток мови, регіональні особливості, термінологію окремих галузей.

Одне із завдань, які студентам належить виконати, це написання курсової з англійської мови. Але практика не менш важлива, ніж теорія. Адже усні, синхронні перекладачі заробляють набагато більше теоретиків. Тому навіть розумні студенти вважають за краще замовити курсову з англійської мови, а самим займатися розвитком розмовних навичок.

Компанія Vsesdal, що знаходиться в Харкові, надає допомогу якраз таким студентам. Тут за пару хвилин можна замовити курсову, диплом, реферат або контрольну з англійської мови. Вартість при цьому студенту по кишені!


Як пишеться курсова робота з англійської на замовлення

Процедура починається з пошуку відповідного виконавця. Менеджер приймає заявку, вивчає вимоги студента і звертається до авторів, що спеціалізуються на виконанні подібного роду проектів з англійської мови. Чим складніше робота, тим вище буде рівень досвідченості виконавця. Далі вибирається відповідний автор, визначається ціна, яка і повідомляється клієнту.

Відразу ж після внесення передоплати курсова робота починає писатися. Виконавець сам складає план, підбирає літератури, вивчає і аналізує інформацію. Участь студента не потрібно ні на етапі складання плану, ні на етапі написання тексту або оформлення. Норми якості компанії забороняють використовувати чужі проекти з англійської мови в якості джерела інформації, тому курсова пишеться з нуля під вимоги конкретного замовника. Перевіряється це спеціальною програмою щодо виявлення плагіату співробітником з відділу якості. Цей працівник ж стежить за повнотою виконання вимог, зазначених клієнтом, дотримання стандартів оформлення ГОСТу або ВНЗ в Харкові.

Як тільки курсова робота буде готова, студенту відправляється частина тексту для вивчення. Повна версія пересилається відразу ж після внесення залишку коштів.


Гарантії компанії Vsesdal

 • Курсова буде без помилок і передана в готовий вигляді не пізніше обумовленого терміну.
 • Кожному проекту дається гарантійний період, коли правки вносяться швидко. Якщо потреби в них виникла з вини компанії, то коригується текст безкоштовно.
 • Співробітники надають допомогу до моменту захисту. Наприклад, охоче проведуть консультацію, яка допомагає краще зрозуміти зміст написаного, підготуватися до найвірогіднішим питань викладача.
 • Компанія гарантує повну відсутність плагіату. Курсова при перевірці покаже той показник оригінальності тексту, який необхідний замовнику, а цитати оформляється згідно з правилами методички, пишеться список використаної автором літератури.
 • Замовити можливо одну главу, внесення правок, підвищення показника оригінальності, коригування оформлення або навіть окремі розрахунки. З нами курсова з англійської стане краще!


Скільки коштує замовити роботу з англійської

Замовити роботу в Харкові коштує недорого, адже ціна визначається відкрито на підставі трьох факторів: складності теми, терміновості, необхідного числа сторінок, додаткових вимог. Авторами будуть доктори і кандидати наук, викладачі ВНЗ, філологи, перекладачі. Це визнані професіонали.

Оцените этот пост

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!