Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Інвестиціями прийнято вважати вкладення грошових коштів, яке приносить інвестору дохід. Люди під інвестиціями мають на увазі ще й вкладення часу, сил, умінь.

Написання курсової роботи з інвестицій вчить професійного розуміння цього явища. Від студента вимагається визначити вигідність бізнесу, обчислити точку беззбитковості, внутрішню норму прибутковості, відсоток рентабельності та інші показники. Курсову роботу з інвестицій іноді на вимогу викладача оформляють як бізнес-план. Це дає студенту базове уявлення про ті моменти, які опрацьовуються для залучення позикових коштів.

Для тих, хто не хоче займатися цим самостійно, наданий відмінний варіант замовити курсову роботу з інвестицій в компанії Vsesdal. Незважаючи на те, що офіси розташовані в Харкові, допомога надається студентам, аспірантам, науковцям по всій Україні.

Як пишуть вашу курсову роботу

Кожен проект створюється з нуля під вимоги конкретного клієнта. Автори не використовують чужі студентські роботи, знайдені в Інтернеті, або виконані для інших клієнтів. Тому купити курсову роботу з інвестицій тут в нашій компанії безпечно. Якщо студент уважно вивчить текст, то викладач не здогадається про факт замовлення, адже точні копії не зустрічалися.

В якості джерел інформації беруться підручника, наукові статті, дисертації, фінансова звітність підприємств. Автор стежить за тим, щоб джерела були випущені протягом 3-5 років, тобто інформація, а отже, і дослідження були актуальними.

Важливо досягти потрібного рівня оригінальності тексту. Курсову роботу сьогодні неодмінно перевіряють на відсутність плагіату. Значить, треба не тільки розставити виноски на цитати, але і переказати матеріал з книг, створити абсолютно новий текст. Досвідчений автор зробить це швидше студента.

Курсову роботу на кінцевому етапі написання оформляють за ГОСТом або вимогам, описаним в методичних рекомендаціях. Виконавець враховує прохання клієнта, правила викладача щодо структури, змісту. Наприклад, побудувати і заповнити спеціальні таблиці, розробити план з потрібним числом голів, виконати розрахунки.

Чому варто замовити курсову з інвестицій у Vsesdal!

Послуги компанії Vsesdal відрізняє гідне якість і при цьому доступна ціна. Виконавці уважні до слів замовникам, готові вносити корективи на першу вимогу. Якщо необхідність в поправках виникла через дії співробітників компанії, то корективи робляться швидко і безкоштовно.

Компанія надає гарантійний період на кожен виконаний проект. Ми працюємо легально, оформили необхідну для ведення бізнесу документацію. З клієнтом укладається договір, що підтверджує факт замовлення. При цьому зберігається повна конфіденційність. Від співробітників компанії викладач не дізнається про рішення замовити курсову роботу з інвестицій.

Скільки коштує і ким пишеться курсова з інвестицій

Середня ціна становить 280 грн. Замовити ж окремі послуги, такі як написання однієї голови, коригування оформлення, внесення правок або підвищення показника оригінальності тексту, варто і зовсім недорого. Але вони поліпшать написану студентом курсову роботу і вплинуть на підсумкову оцінку.

Проект пишеться тиждень кандидатом наук, викладачем, фінансистом. Можливо замовити і термінове виконання, наприклад, за пару днів, ціна збільшиться на 30%

3 (60%) 2 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!