Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входити складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

В рамках вивчення такої дисципліни як інформатика студенти вперше намагаються розробити власні програми. Це виконання чіткого регламентованого технічного завдання або ж вітається творчий підхід і самостійний вибір студентом найбільш перспективної ідеї. Іноді це істотне поліпшення вже існуючої програми або створення чогось нового.

Другий варіант цікавий для учня, жорсткі вимоги до написання можуть підштовхнути замовити курсову роботу з інформатики. Однак буває, що у студента не вистачає знань реалізувати з нуля придуманий ним проект, а науковий керівник не бажає надати допомогу. Типова курсова робота з предмету «Інформатика» містить опис необхідної для реалізації проекту теорії, ідеї студента, процес розробки, а ще необхідну технічну документацію. Не варто забувати і про оформлення всього тексту згідно жорстким і заплутаним вимогам Держстандарту. Це перетворює реалізацію проекту в нудне копітке заняття. Якщо вам подобається вигадувати і творити, але не бажаєте проводити добу над папірцями, то радимо купити курсову по інформатиці.

Курсова робота з дисципліни «Інформатика» на замовлення – переваги і недоліки

Сьогодні в Україні, а особливо в місті Київ, Харків чи Дніпро, працюють десятки компаній, що надають різні інформаційні і консалтингові послуги студентам та аспірантам.

Якщо вам цікава інформатика, курсова на замовлення це відмінна можливість отримати найкращий матеріал, який в подальшому стане основою дипломного проекту. Не менш корисна замовлена курсова робота при написанні робіт з прикладної інформатики, так як вона містить працююче рішення поширених функціональних завдань. У компанії працюють тільки перевірені фахівці, що мають необхідні знання та навички. Виконана ними курсова робота з предмету «Інформатика» не буде містити складних, непрактичних рішень, а навпаки лише нові підходи які студент цілком зможе використовувати після на практиці при влаштуванні на своє перше робоче місце.

При цьому вартість послуги не буде високою, ми пам’ятаємо, що у студента, який вивчає дисципліну «Інформатика» високі заробітки ще далеко попереду. Тому ціна за написання визначається в індивідуальному порядку, позбавляючи клієнтів від переплат. Невелика курсова робота з низьким рівнем складності буде коштувати дешево. Крім того замовити можна не весь текст, а лише одну главу або такі послуги, як редагування тексту, внесення правок, оформлення відповідно до вимог ВНЗ або наукового керівника, доповнення роботи новими даними, підвищення рівня унікальності для проходження перевірки в системах з виявлення плагіату.

Україна – країна велика з безліччю міст і сіл. Клієнти не можуть приїхати в офіс для того, щоб замовити і оплатити диплом, курсову або реферат. Тому заявку можна подати онлайн, досить вказати тему, терміни і основні вимоги, щоб замовити у нас проект.

Деякі студенти вважають, що курсова робота на замовлення з дисципліни «Інформатика», яку довелося купити, не принесе нових знань. Однак тільки від самих студентів залежить наскільки уважно і вдумливо вони прочитають переданий їм текст. У разі, якщо якісь моменти залишаються незрозумілими, менеджер оперативно організовує консультацію. Тобто за ціною однієї курсової ви отримуєте не просто відмінну роботу, але і допомогу, що дозволяє зрозуміти і вивчити матеріал, та отримати відмінну оцінку на захисті.

3.6 (72%) 5 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!