Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Якщо немає сил, часу або бажання писати роботу самостійно, то в будь-яку хвилину можна замовити її у фахівців. Наприклад, у згуртованої команди Vsesdal, кілька років надає допомогу студентам, аспірантам і вченим.

Щоб замовити курсову роботу з цивільного права, від студента вимагається витратити пару хвилин на заповнення форми заявки на сайті. Досить знати тему, терміни здачі і самі базові вимоги, такі як кількість сторінок, глав. Курсова робота буде написана на відмінно навіть без надання автору методичних рекомендацій або складеного плану!


Як пишеться курсова робота

Написання курсової по цивільному праву відрізняється від виконання інших студентських проектів:

 

 1. Цивільне право – це сфера, підвладна постійних змін унаслідок прийняття нових законів, скасування старих, внесення поправок. Курсова робота повинна бути написана на підставі вивчення нормативно-правових актів в останній редакції, інакше актуальність буде дорівнювати нулю.
 2. Курсова робота буває суто теоретичним дослідженням норм права або ж містити аналіз судової практики, розгляд особливо значущих справ. Цивільне право регулює безліч відносин, що виникають між людьми, тому неймовірно складно вибрати найбільш підходящі судові справи, а тим більше правильно їх проаналізувати.
 3. Також необхідно правильно оформити текст. Цивільне право славиться своєю педантичністю до деталей оформлення. Пропущена фраза, неправильно заповнений документ є підставою не прийняти його або відправити справу на доопрацювання. Уважності майбутніх юристів вчать ще в інституті.

Автори компанії прекрасно знають не тільки цивільне право, але і ці нюанси. Ними вже було раніше виконано написання сотень подібних проектів, тому ваша курсова не створить особливих складнощів.


Наші переваги

Купити курсову роботу з цивільного права, безсумнівно, варто в компанії, що дає клієнтам гарантії та якісний сервіс.

Ми розуміємо це і гарантуємо клієнтам:

 

 • Висока якість. Курсова робота не містить плагіату, оформлюється за ГОСТом, є актуальним дослідженням, гідним відмінної оцінки.
 • Врахування побажань. Будь-яка вимога клієнта, наукового керівника, описане в методичних рекомендаціях буде враховано. Курсова робота не передається клієнту, поки в цьому не переконається відділ якості.
 • Дотримання термінів. Ви можете замовити терміновий проект і бути впевненим, що отримаєте його без запізнень!
 • Наявність гарантійного періоду. Студент отримує всіляку допомогу до захисту. Якщо необхідність правок виникла з вини працівника компанії, то вони робляться безкоштовно.
 • Можливість недорого замовити окремі послуги, такі як написання глави або параграфа, внесення коректив, підняття рівня унікальності.


Ким пишеться курсова робота

У компанії трудяться кандидати наук, аспіранти, викладачі, юристи. Вони пішли співбесіду, підтвердили, що відмінно знають цивільне право, надали приклади виконаних особисто наукових робіт та документи, що підтверджують наявність відповідної освіти, викладацького стажу, наукового ступеня.
Ціни і терміни

Курсова робота по предмету цивільне право коштує приблизно 280 грн. Ціна коригується залежно від терміновості, складності проекту, потрібної кількості сторінок. Наприклад, зазвичай виконання займає до 10 днів, але якщо замовити термінове написання, то вартість зростає на 30%.

Оцените этот пост

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!