Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Сьогодні бухгалтерський облік не тільки затребувана, але і цікава спеціальність. Наука постійно поповнюється новими теоріями, ідеями, маркетинговими технологіями. Бухгалтерський облік охоплює найрізноманітніші сфери, такі як вибір правильної ціни, просування товару, в тому числі в Інтернеті, реклама, зв’язки з громадськістю, визначення можливостей ринку. Курсова робота може бути виконана за допомогою одного з цих або десятків інших напрямків. Іноді тема настільки маловивчений і складна, що написання курсової по бухгалтерському обліку не вдається виконати самостійно. Для таких випадків існує компанія Vsesdal, багато років успішно надає допомогу студентам, аспірантам і вченим у виконанні різноманітних наукових проектів.

За ці роки компанія напрацювала багатий досвід, що дозволяє студентам без побоювання замовити курсову роботу з бухгалтерського обліку на будь-яку тему і будь-якого рівня складності.


Як пишеться курсова робота на замовлення

Для того, щоб купити курсову роботу з бухгалтерського обліку, від студента вимагається взяти перелік тем у викладача, дізнатися терміни здачі та основні вимоги. Ця інформація вказується при оформленні заявки на написання. Відштовхуючись від неї, менеджер компанії ще відповідного автора, здатного написати і оформити курсової проект.

Контролювати хід виконання студент може за допомогою персонального менеджера, закріпленого за його замовленням. Зв’язатися з ним зручніше за все через персональний кабінет, який отримує кожен зареєстрований на сайті клієнт.

Автор самостійно складе план, підбере інформацію, що розкриває тему дослідження, проведе аналіз, напише текст науковим стилем і оформить його. Тобто, зробить все, щоб студенту була передана якісна курсова робота. Особлива увага приділяється рівню унікальності, так як курсова робота з предмету бух облік проходить у ВНЗ перевірку в системі Антиплагіат. Автор розставляє посилання на запозичену інформацію і цитати, переказує інформацію і доповнює її авторським думкою.


Наші переваги

 • Висока якість.
 • Оформлення по ГОСТу.
 • Дотримання термінів.
 • Врахування побажань студента.
 • Відсутність плагіату.
 • Доступна ціна.
 • Наявність гарантійного періоду.
 • Всіляка допомога до моменту захисту.


Наші автори

Безсумнівно, замовити роботу найкраще у перевіреного фахівця. Чи не доведеться хвилюватися про її якість, правильності оформлення, повноти дослідження. Для спокою клієнтів в компанії Vsesdal працюють кандидати наук, викладачі, аспіранти, маркетологи.

Вони довели, що відмінно знають бух облік, вміють виконувати складні наукові проекти, а тому звичайна курсова робота їм по плечу!


Наші ціни і терміни


Пишеться курсова робота 3-10 днів і замовити її обійдеться від 280 грн. Це недорого, але, щоб ще більше позбавити клієнтів від переплат, ми коригуємо вартість на підставі наступних факторів:

 

 1. Рівень складності. Залежить від обсягів практичної частини, вивченості теми, доступності інформації. При написанні автор не використовує чужі студентські проекти, навіть найскладніша курсова робота пишеться з нуля без підказок з Інтернету.
 2. Терміновість. Замовити можливо і термінове виконання, але ціна зростає на 30%. Якість гарантовано не постраждає!
 3. Кількість сторінок. Якщо курсова робота набагато більше стандартного розміру в 30-40 сторінок, то ціна зростає. Обсяг залежить від вимог викладача, який бажає часом бачити дослідження в 60-70 аркушів.
 4. Особливі вимоги. Найчастіше це вимога написати текст англійською мовою або досягти неймовірно високого показника унікальності.
Оцените этот пост

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!