Питання

Відповідь

1. Ви складете план для курсової роботи? Так, в комплекс наших послуг з написання входить складання плану для курсової.
2. Як я можу оплатити замовлення? Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Можлива оплата по частинах.
3. Ви можете дописати почату мною курсову? Так, наші автори можуть доробити те, що ви почали. Однак ми не несемо відповідальності за якість тієї частини, яка була написана вами.
4. Ви виконуєте термінові курсові роботи? Так, ми зможемо виконати термінове замовлення, але при цьому вартість буде вище.
5. Моя курсова буде оригінальною? Так звісно. Наші фахівці виконають замовлення з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
6. Ви можете передавати мені написане по главам? Так, при необхідності замовлення буде здаватися по главам або пунктам.

Підрахуйте приблизну вартість роботи

1150

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Як це працює?

Иконка

Заповніть форму. Прикріпіть методичні матеріали, план, додаткову інформацію.

Иконка

Ми підберемо автора який найкраще впорається з вашим замовленням і назвемо вартість.

Иконка

Внесіть передоплату і взаємодійте з автором.

Иконка

Ознайомтеся з матеріалом і оплатіть залишок.

Иконка

Отримайте високий бал!

Написання курсової роботи з менеджменту це перше складне випробування, з яким стикається студент під час навчання у вищому навчальному закладі. Курсова робота набагато складніша ніж реферати або контрольні, крім того менеджмент це дуже велика наука, що охоплює всі аспекти управління персоналом і організацією. Тематика студентських проектів досить різноманітна, для деяких досить аналізу положень основних наукових шкіл, інші вимагають глибокого аналізу діяльності конкретного підприємства.

Курсова робота «Менеджмент» – чому вигідніше її замовити

Завжди можна замовити курсову роботу з менеджменту, а не писати її самостійно. Ви витрачаєте гроші, але значно полегшуєте собі життя.

 • Курсова робота «Менеджмент» буде написана фахівцем, який відмінно розбирається в темі. Він володіє всіма необхідними навичками для проведення якісного дослідження, оформлення його відповідно до стандартів Держстандарту та обліку всіх вимог студента. Виконавці замовлень в нашій компанії це викладачі, кандидати наук та аспіранти. Раніше вони вже виконували для себе та інших наукові проекти, тому чудово розуміють яка курсова робота з дисципліни «Менеджмент» отримає хорошу оцінку, а яка не буде прийнята викладачем. Вони самостійно складуть план, за допомогою якого тема буде розкрита максимально повно, підберуть матеріал, проведуть його аналіз, вивчать діяльність підприємства, напишуть і оформлять текст. Купити можливо весь проект цілком або написання одного-двох розділів, що зручно для студентів, які не можуть закінчити роботу в строк. Перекажіть виконавцю чернетки і не хвилюйтеся!
 • Всі використані дані будуть достовірними і актуальними. Наша допомога не зводиться до копіювання інформації з інтернету або чужих студентських проектів. Вирішивши купити курсову роботу з менеджменту ви отримує абсолютно унікальне дослідження, виконане з урахуванням всіх вимог викладача і замовника. Йому не знайдеться аналогів в інтернеті, а значить, курсова робота пройде перевірку в системі по виявленню плагіату. Для створення роботи підбирається інформація з підручників, наукових посібників, публікацій, офіційних сайтів статистики, законів. Весь матеріал аналізується на предмет актуальності, адже закони можуть застарівати, як і погляди вчених. Хороша курсова робота пишеться на підставі наукових робіт не тільки вітчизняних, а й іноземних вчених, тому список літератури буде різноманітним і великим.
 • Ряд ВНЗ вимагає досягати певного рівня унікальності, виконуючи написання тексту. У нас можна замовити проект з будь-яким рівнем унікальності. Звичайно, чим більше необхідний відсоток оригінальності, тим вище ціна. Але досвідчений автор, на відміну від студента, знає, як досягти потрібного показника без застосування шахрайських схем заміни букв або використання синонімайзера. Курсова робота з предмету «Менеджмент» пишеться своїми словами без спотворення первинного сенсу використаного для цього матеріалу. Якщо ви написали її самостійно, але не можете пройти перевірку в системі по виявленню плагіату, то передайте нам написаний текст і вкажіть необхідний відсоток унікальності. Ціна залежить від різниці між існуючим і бажаним показником.
 • Курсова робота «Менеджмент» оформляється згідно вимог методичних рекомендацій. Якщо їх немає на руках, то досить вказати країну (Україна) або місто (наприклад, Харків), назва ВНЗ, щоб автори самі знайшли потрібні рекомендації.
3.6 (72%) 5 votes

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!