Як написати введення до курсової роботи

Курсова робота починається з введення. Воно ознайомить читача з важливістю обраної студентом теми, метою проведеного дослідження, його етапами і методами. Введення це те, що формує перше враження про роботу у викладача. Далі він вивчає текст курсової роботи, озброївшись саме цим враженням, прощаючи дрібні недоліки або будучи особливо прискіпливим.

Як написати введення самостійно

Введення до курсової роботи самому написати набагато легше, якщо знаєш його складові частини.

 1. Актуальність. Курсова робота повинна бути виконана на тему, яка є злободенною або важливою для вітчизняної науки. Щоб написати введення до курсової роботи, почніть з обґрунтування її важливості. Для цього в декількох реченнях окреслити поточний стан справ, відзначте основну проблематику, вкажіть вчених, які займалися вивченням цього питання, а також моменти, що залишилися поза межами їхньої уваги. Для обґрунтування актуальності достатньо пари абзаців, тобто близько двох третин сторінки. Найкраще написати її повністю самостійно, а не скопіювати з чужої наукової статті. Введення, як і висновки, традиційно має мати високий відсоток унікальності тексту, досягти цього можна лише шляхом формулювання власних думок або переписом чужих своїми словами.
 2. Мета. Курсова робота пишеться самостійно, з чітко визначеною метою. Самостійно написати про будь-що допоможе назва студентського проекту. Якщо в темі йдеться про аналіз зовнішніх і внутрішніх факторів бізнес-середовища, то метою є обґрунтування теоретичних і практичних основ маркетингового аналізу бізнес-середовища. Курсова робота містить у введенні тільки одне формулювання мети. Уникайте опису двох або трьох цілей, з’єднувати їх воєдино. Наприклад, аналіз конкурентної позиції організації, розробка на його основі заходів щодо її поліпшення.
 3. Завдання. Завдання є етап дослідження, своєрідна сходинка, яка веде до отримання підсумкових висновків. Щоб сформулювати їх, загляньте в зміст. Тут знайдеться перелік глав і параграфів. Кожен параграф це окреме завдання. Візьміть заголовки і переформулюйте їх з використанням слів «проаналізувати», «розглянути», «вивчити», «досліджувати» і подібних до них. Оформіть завдання самостійно за допомогою маркованого списку, використовуючи дефіс в якості маркера. Якщо кожна задача починається з великої літери, то в кінці неї ставиться крапка, в іншому випадку – крапка з комою.
 4. Об’єкт і предмет. Об’єкт це вивчаєма нами сфера, а предмет – вузька ніша в ній. Предмет завжди більш конкретний і прив’язаний до теми із урахуванням вивчення.
 5. Методи. Курсова робота пишеться за допомогою методів теоретичного або емпіричного дослідження. Достатнього їх простого перерахування, якщо викладач не вимагає вказати конкретне місце, де вони були використані.
 6. Інформаційна база. Щоб курсова робота була якісною, потрібно самостійно прочитати або як мінімум перегорнути кілька десятків книг, підручників, наукових публікацій, Інтернет-ресурсів. Деякі з них, наприклад, монографії та дисертації, підкажуть, як написати введення до курсової роботи. У цьому абзаці слід перерахувати всі типи використаних джерел, окремо зупинившись на прізвищах тих авторів, праці яких вклали найбільший вплив на хід і зміст дослідження.
 7. Наукова і практична значимість. Курсова робота може виступати основою для подальшого, більш глибокого дослідження, узагальнити розрізнений матеріал, продемонструвати авторський погляд на теоретичну основу явища. В цьому її наукова цінність. Практична значимість полягає в можливості застосування в реальному житті самостійно отриманих результатів, сформульованих рекомендацій.
 8. Структура. Вам належить написати введення, висновки, основну частину з декількох розділів, додатки і оформити список літератури. Саме це і є структурою курсової. Вкажіть її основні елементи, кількість розділів, можете додати в опис число сторінок, таблиць, додатків, малюнків і використаних першоджерел.

Цікаво знати!

План курсової роботи це перерахування глав і параграфів, які містить дослідження. Студент не відразу може зрозуміти, навіщо потрібен план курсової роботи. Однак правильно складений план економить час і сили студента, дозволяє концентрувати увагу на вивчення чітко визначених питань.

5 (100%) 2 votes

Наші переваги

Иконка

Гарантія якості

Иконка

Супроводжуємо до захисту

Иконка

Виконаємо точно в строк

Иконка

Якісний сервіс

Иконка

Зручна оплата і система знижок


5000

Виконано замовлень

213

Авторів на сайті

2315

Клієнтів

Відгуки

 • Замовляв контрольну роботу

  Контрольну роботу замовляв. Далі додому, щоб сесію закрив швиденько. Дуже чітко все вирішили, я здав не дивлячись і отримати залік! Велике спасибі співробітникам сайту за допомогу студентам! Ви нам потрібні! Продовжуйте працювати так само добре!

 • Вже не перший раз замовляю у вас! Все відмінно на А100! Дякую

  Замовляю другий раз. Першою була курсова, тепер на її базі, до того ж автора, йду писати дипломну. Дуже зручний процес оформлення та оплата по частинах. Науковому керівнику все подобається. Чекаю практичну частину, скоро піду здавати.

 • Виконали термінове замовлення! Дякую

  Треба було терміново отримати курсовик по перекладу. Теорію я не знала, з мовою не дружила. Моя подружка, ваш постійний клієнт, порадила замовити. Грошей звичайно шкода було, я ж сама можу, якщо захочу. Але ... Зараз вже в третій раз оформляю замовлення, тепер на диплом. Увійшла у смак :)

 • Задоволений вашою роботою! Дякую!

  Пишу відгук тому, що задоволений роботою сайту! Оперативненько відповідали, на питання відписувати, навіть смс-ки слали з етапами готовності. Диплом вийшов чудовий! Здавати - суцільне задоволення, і навіть гордість! Поставили відмінно, відзначили хорошу "глибину дослідження".

 • Звіт по практиці на відмінно! Ура !!!

  Дивовижна штука - життя. Працюєш щоб вчитися, вчишся щоб працювати. У мене горів звіт по практиці. Так завалили в організації бідну студентку, що щоденник я тупо не заповнила ... Скинула інфо на сервіс, надіслали заповнену документацію навіть з пропозиціями щодо поліпшення роботи. Спасибі!

 • Дякую!

  Вийшла з декрету, дали 6 рефератів з предметів, щоб успішно відновитися на курс. У мене дитина, заняття, фріланс. Просто немає можливості сидіти з теорією. Вирішила замовити і не прогадала - все здали вчасно, відправила викладачам Тепер знову вчуся на 3-му курсі!

 • Велике спасибі вашим авторам! Молодці!

  Сподобалося, що дуже багато авторів на сайті, можна вибрати того, хто працює прямо за фахом! Диссер у мене був специфічний, з програмування, треба було написати свою прогу та презентувати комісії. Треба було людину знайти, хто точно знає, як робити. Захистився на "п'ятірочку"!

 • Фізика на відмінно? Це реально!

  Завдання з фізики для мене здалися складними, але були життєво важливими для того, щоб сесію закрити. Довелося замовляти (а що робити))). Цінник прийнятний, за термінами - 3 дні вийшло. Спасибі команді сервісу за допомогу з навчанням! Я задоволений, все закрив.

 • Складна тема диплома для Вас не проблема! Спасибі!!

  Вибрала складну тему для диплома, погодила, змінювати не дозволили. Сиділа кілька тижнів в паніці, довелося шукати сайт, де можна замовити. На вас натрапила з третього разу, відповіли з розрахунком першими! Знайшли автора, який краще розуміє по моїй спеціальності - робота на відмінно!

 • Дякую!

  Дякую за звіт по практиці! Мені не хотілося проходити, своя робота є (а там не ставлять печатки, не за фахом). Прислали на пошту всі папірці через тиждень після замовлення. Зробив характеристику сам, все здав в одній папці. Дуже хороша робота, друзі!

 • Замовляв твори – хлопці впоралися на 5!

  Я не вмію писати твори. Немає таланту до цього (і бажання). По закордонній літературі задали писати есе по книжці, яку в очі не бачив і тим більше не читав. Через пару днів після замовлення отримав великий текст, все за планом. Здав вчора, навіть похвалили! Дякую співробітникам!

 • Дякую за допомогу на п’ятірочку!

  Дякую за допомогу! Думав не впораюся з дипломом і поїду в армію))) Якість просто відмінна, отримав четвірку, навіть не читав весь текст)) Вогонь, тепер я дипломований фахівець !!! Обов'язково пораджу вас молодшим курсам, кому треба здавати!

 • Контрольні роботи на відмінно! Респект!

  Здавав контрольні роботи, був завал на роботі. Друг порадив замовити на сайті, щоб не паритися. Зарегался, заповнив анкету та відразу отримав рахунок. Страшнувато було оплачувати, але довелося, діватися нікуди. Здали через день, всі роботи відправили на пошту одним файлом!

 • Велике спасибі !

  Замовляла у вас диплом, все сподобалося. Здали день в день з зазначеним дедлайном. При цьому була можливість узгоджувати все з науковим керівником. Начебто сама писала, сиділа. І спасибі що оформили таблички, сама б не впоралася!

 • Допомогли з дисертацією! спасибі

  Мені необхідно було допомогти з дисертацією, була моторошна проблема грамотно написати теорію. Вибрали автора, розрахували ціни і написали план роботи. Загалом, я дуже задоволена - під моє дослідження теоретична частина підходить ідеально!